понеділок, 30 жовтня 2017 р.

Тренінг для педагогів природничо-математичних дисциплін

Відбувся навчальний тренінг для педагогів природничо-математичних дисциплін області
30 жовтня 2017 року на базі навчально-тренінгового центру STEM-освіти  КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся навчальний тренінг для педагогів природничо-математичних дисциплін області «Технології та інструментарій використання віртуальних лабораторій Еinstein™ Фізика, Хімія та Біологія».
Зоря Юлія Миколаївна, завідувач навчально-тренінгового центру STEM-освіти, кандидат педагогічних наук розкрила питання необхідності становлення і розвитку STEM-освіти в Україні та в області зокрема, провела екскурсію навчально-тренінговим центром та розповіла про основні напрями його діяльності.
Ступак Денис Олегович, кандидат технічних наук ознайомив учасників семінару з технологією та інструментарієм використання віртуальної лабораторії EinsteinTM Хімія, наголосивши на її широких можливостях у практичних дослідженнях, розвитку критичного мислення, інженерному дизайні та математичному моделюванні.
Педагоги області на практиці апробували застосування технологій та інструментарію віртуальних лабораторій Еinstein™ Фізика, Хімія та Біологія та дійшли висновку, що їх використання дає можливість отримати реальні умови для виконання експериментальних завдань, скорочує час на підготовку і проведення фронтальних, демонстраційних експериментів, підвищує точність вимірів, можливість комп’ютерного опрацювання експериментальних даних,  модернізує «традиційні» лабораторні роботи та дозволяє проводити учнівські дослідження МАН на якісно-новому рівні. 
Учителі Кам'янського еколого-економічного ліцею Н.Ю.Бойко, Є.В.Войцехівська, О.О.Забой, О.П.Сердюк стали активними учасниками даного тренінгу.

Матерiали до цифрових комплексiв та керування інтерактивною дошкою

Довідник
Інструкція
Лабораторні роботи з фізики
Лабораторні роботи з біології
Лабораторні роботи з хімії
Віртуальна лабораторія Einstein

Інтерактивна дошка Labwe - вступ
http://youtu.be/HYe2pYeAbOI

Інтерактивна дошка Labwe - калібрування
http://youtu.be/WnEiFUFYfk8

Інтерактивна дошка Labwe - режим дизайну. Частина 1
http://youtu.be/xH-bA0CTMyc

Інтерактивна дошка Labwe - режим дизайну. Частина 2
http://youtu.be/FhcRapCwAns

Інтерактивна дошка Labwe - режим вчителя
http://youtu.be/gAAhWqqwjxE


Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської районної ради Черкаської області, як учасник цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» отримав лабораторне і цифрове обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології.


  

1 коментар:

  1. Добрий день, підкажіть яка програма (а саме конструктор уроку) у вас встановлена для дошки LABWE?

    ВідповістиВидалити