Екософт

Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій “Екософт” проводиться в рамках Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів “Україна-Європа-Світ” відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 03.03.2007 №177.
Чемпіонат проводиться з метою виявлення та підтримки учнівської молоді, обдарованої в галузі інформаційних технологій.
Безпосереднє керівництво чемпіонатом здійснюється Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.
До участі в Чемпіонаті запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, а також студенти й аспіранти вищих навчальних закладів України.
У програмі Чемпіонату − обов’язкова електронна презентація авторської розробки.
Бажано мати постерний (стендовий) матеріал щодо розробки. Учасники розподілятимуться відповідно до освітнього рівня та за категоріями щодо забезпечення апаратними та програмними засобами.
За результатами участі в Чемпіонаті переможці нагороджуються дипломами оргкомітету, цінними подарунками і призами від спонсорів.

Призери Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт"

2008, Іванчина Анна
 - призер в категорії «Web-розробки» з програмним засобом - Конструювання та створення еколого-економічної інформаційної системи на прикладі сайту "Технології утримання та розмноження страусів в умовах Черкащини" (студентка, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності).
2009, Попов Ярослав - призер в категорії «Web-розробки» з програмним засобом «Проектування і розробка Web-сайту державного підприємства Кам'янський спиртогорілчаний комбінат за допомогою HTML та JavaScript» (студент, комп'ютерні науки).
2010, Безверха Ірина - призер в категорії навчальних програм. Тема роботи: "Інтерактивні і класичні математичні тести" (студентка, прикладна математика)
2011, Ходоровська Віолетта - призер в категорії «навчальні програми». Тема роботи: Використання технологій HTML, CSS, JavaScript для створення електронного навчального посібника «Інтерактивні тести з інформатики для 9 класу» 
 
2012, Канюк Тетяна - призер в категорії «Web-розробки». Сайт «Місто на скелястих берегах Тясмину»
2012, Рибалка Ірина - призер в категорії «Web-розробки». "Використання технологій Google для створення і оптимізації сайту в мережі Internet"
2019, Іванов Богдан - призер в категорії навчальних програм (ІІІ місце) ЕЛЕКТРОННИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК «ПРИКЛАДИ ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ HTML, CSS, JAVASCRIPT».