субота, 2 січня 2016 р.

Готуємось до олімпіади з інформатики

Список рекомендованих сайтів для підготовки до олімпіади з інформатики

http://www.olymp.vinnica.ua – Всеукраїнські Інтернет-олімпіади. На сайті розміщена цікава інформація про Всеукраїнські олімпіади по інформатиці.
http://www.uoi.
in.ua – Всеукраїнська олімпіада з інформатики
http://ejudge.ckipo.edu.ua/cgi-bin/register?locale_id=1 - Черкаські олімпіади і турніри
http://www.qbit.org.ua/
 -Молодёжное научное общество QBit – Кубит – г. Харьков
http://algolib.chat.ru
 –алгоритми: методи розв’язання
http://algolist.manual.ru
 –алгоритми: методи розв’язання
http://www.olympiads.ru
 – Події, задачі, тести, рішення, коментарі. На сайті також можна викачати бібліотеку для написання “перевірялок” до задач – Testlib.
http://comp-science.narod.ru/ – Матеріали олімпіад школярів по програмуванню в Пермській області; підготовка до олімпіад по програмуванню; дидактичні матеріали по алгебрі і геометрії; технологія генерації дидактичних матеріалів по математиці; дидактичні матеріали по інформатиці (задачі, тести); методична скарбничка; посилання на освітні ресурси Internet.
http://acm.timus.ru
– Тут ви можете знайти деяку кількість задач з різних змагань. Перевіряюча система дозволяє вам перевірити ваш розв’язок для кожної задачі.
http://www.informatics.ru/ – Даний сайт присвячений російським олімпіадам школярів по інформатиці. Автори сайту – члени журі і наукового комітету Всеросійської олімпіади, а також тренери збірної команди Росії для міжнародної олімпіади. Тут викладаються матеріали Всеросійських олімпіад, учбово-тренувальних зборів по інформатиці, різні книги і статті, присвячені даній тематиці.

Немає коментарів:

Дописати коментар