четвер, 30 травня 2013 р.

Свято останнього дзвоника


ПОЧЕСНІ ГОСТІ ЛІЦЕЮ НА СВЯТІ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
АРХИП'ЮК ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ - голова Кам'янської районної державної адміністрації
КОРОЛЬ ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ - начальник управління з питань регіональної політики Черкаської облдержадміністрації
ШАМРАЙ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ - начальник відділу освіти Кам'янської райдержадміністрації

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки, гості!

Сьогодні у нас свято – День останнього дзвоника. Щороку він сповіщає про закінчення занять в ліцеї та про початок прекрасної пори – літніх канікул.
З якими ж успіхами ми підійшли до завершення навчального року?
Учні ліцею, традиційно, беруть активну участь у районних, обласних, Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах Малої академії наук.

З приємністю відзачу, що маємо 11 перемог на обласних олімпіадах!
Перші місця здобуто з екології і географії, другі – з економіки та інформаційних технологій, треті – з української мови і літератури, історії, фізики, астрономії, екології, економіки.
Наші олімпійці – Майборода Ярослав, Ємець Денис, Лисенко Юлія, Касян Марина, Рибалка Ірина, Голобородий Сергій, Морозов Олександр.

Хочеться також відзначити учнів, які здобули 24 перемоги обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, а це вчетверте поспіль кращий результат серед навчальних закладів Черкащини.
Наші юні академіки – Ємець Денис, Морозов Олександр, Голобородий Сергій, Лисенко Юлія, Рибалка Ірина, Канюк Тетяна, Майборода Ярослав, Мельниченко Владислав, Онопа Валерія, Касян Марина, Скринник Максим, Чучко Таміла, Василенко Тетяна, Коверник Сергій, Іванченко Вікторія, Корецький Євгеній.
Переможці-випускники з предметних олімпіад і конкурсу МАН отримують 12 балів за рік і ДПА з базової дисципліни. Всіх переможців чекають винагороди!

Ліцеїстами здобуто чотири перемоги на Всеукраїнських етапах предметних олімпіадах і конкурсу Малої академії наук.
Одинадцятикласник Майборода Ярослав виборов ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з екології, що дає йому 30 додаткових балів до ЗНО!
Десятикласник Ємець Денис здобув ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з географії і II місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції соціології (базова дисципліна історія).
Десятикласник Морозов Олександр виборов ІІІ місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції технологічні процеси (базова дисципліна математика).

Обласною програмою роботи з обдарованою молоддю передбачено систематичні виплати стипендій переможцям учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. За результатами 2013 року таку стипендію зможуть отримувати учні, які здобули перші місця. Це Майборода Ярослав, Ємець Денис, Морозов Олександр, Голобородий Сергій, Лисенко Юлія.
 

Надзвичайно активно протягом навчального року проходила позакласна робота.
Окремі слова вдячності адресуємо працівникам Кам'янського державного історико-культурного заповідника і будинку творчості за чудові вечори, виставки і зустрічі без яких неможливо уявити наш виховний процес.
А якщо про конкурси в цьому напрямі, то можемо поділитись деякими результатами:
ПЕРШЕ МІСЦЕ НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ «Користувач ПК» (Рибалка Ірина, Канюк Тетяна, Майборода Ярослав),
2 місце Всеукраїнського конкурсу «Intel-Еко Україна», Ємець Денис,
3 місце Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи», Майборода Ярослав,
3 місце Всеукраїнського конкурсу «Intel-Еко Україна», Морозов Олександр.

Ліцей «Камелія» дає змогу здобути освіту понад державний освітній мінімум, здійснює науково-практичну підготовку здібної, обдарованої учнівської молоді. Тому, в рік свого десятиріччя, ми особливо пишаємось результатами участі наших учнів на Всеукраїнських конкурсах і олімпіадах, вдячні їм за ці перемоги і чекаємо нових!

Учнями 2013 року в Кам’янському еколого-економічному ліцеї визначені – Денис Ємець (історик, географ), Ярослав Майборода (еколог), Олександр Морозов (математик)

Дорогі ліцеїсти! Завершується навчальний рік, і я впевнений, що кожен з вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно. Щира вдячність вчителям за те, що ви постійно передаєте вихованцям глибокі знання, уміння та навички, педагогічну мудрість і терпіння.
Дорогі випускники, шановні вчителі, батьки, гості! Дозвольте мені щиро і сердечно привітати вас з сьогоднішнім святом! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів. 


Немає коментарів:

Дописати коментар